Dbejte tedy na sebe i na celé stádo, jehož správci vás Duch svatý ustanovil, abyste pásli Boží církev, kterou vykoupil svou vlastní krví.

Skutky 20:28 (B21)

Když jsem se seznámil se sestrou Margaret, velmi záhy mi došlo, jak velmi miluje a jak moc si váží svého otce. Když si pak ona uvědomila, jaký vztah mám k jejímu otci a v jaké lásce ho chovám, bylo rozhodnuto. Pokud říkáme, že milujeme Pána Ježíše, je naprosto nevyhnutelné, abychom zjistili, kde je jeho srdce, a začali milovat to, co miluje on. Církev je nevěsta Kristova. On za ni zaplatil svou vlastní krví. Neúnavně se jí věnuje, stále se pohybuje v církvi. Nikdy Ježíše dobře nepoznáme, nikdy mu neporozumíme, nikdy ho nebudeme skutečně milovat, pokud to nebude prostřednictvím církve.