Konference Majestát

14. - 17. září 2023, Praha 6 - Hotel DAP
Sledujte konferenci online

O konferenci

Konference Majestát je křesťanská konference určená jak pro křesťany, tak i širokou veřejnost, která hledá odpovědi na otázky:

Co se děje se světem?

Má můj život smysl?

Co je po smrti?

Proč existuje zlo?

Jak mohu změnit svůj život?

Existují zázraky?

Pokud jste si někdy položili alespoň jednu z těchto otázek a zajímá vás odpověď, přijďte na konferenci Majestát s podtitulem Oblak slávy. Můžete si také pustit video příběhy lidí, kteří na tyto otázky našli odpověď.

Pro nás křesťany konference není tradicí ani každoročním rituálem. Majestát je místem, kde očekáváme, že Bůh bude mocně potvrzovat své slovo a uvádět jednotlivce, rodiny a církev do nových věcí a vztahovat svou ruku k uzdravování (Skutky apoštolů 4:30). Přečtěte si níže zážitky účastníků z minulých ročníků.

Konference bude streamovaná i online na našem Youtube kanále.

Stáhněte si pozvánku ZDE.

Vstup je volný, stačí se registrovat na místě. Online registrace byla uzavřena.

Čtvrtek 18:00

Pátek 18:00

Sobota 11:00 a 18:00

Neděle 13:00

DĚTi 3 – 10 LET

  • po dobu konference bude v seminárních místnostech probíhat dětská služba
  • při registraci dítěte uveďte, zda dítě využije dětské služby
Vstup možný od 17:30 (s dětmi od 17:45 – otevírá se salónek pro děti). V ostatních dnech 30 minut před začátkem.

Vstup se uzavírá půl hodiny po začátku konference (čtvrtek a pátek v 18:30, sobota 11:30 a 18:30, v neděli ve 13:30). Prosíme, přijďte včas.

Hotel DAP, Vítězné nám. 6 – vstup na konferenci z ulice BUZULUCKÁ

Cesta metrem: jeďte linkou A na stanici Dejvická

Cesta tramvají: jeďte linkou 26, 18, 8, 1, 25 nebo 2 na zastávku Vítězné náměstí

Cesta autem: prosíme, neparkujte před hotelem na Vítězném nám. Najdete-li místo v postranních ulicích, nezapomeňte, že na Praze 6 jsou parkovací zóny. Uhraďte parkovné online nebo prostřednictvím parkovacích hodin na ulici.

Zážitky účastníků z minulých let:

Když jsem přijel na konferenci Majestát, procházel jsem obdobím, kdy jsem si připadal jako suchá větev. Nemohl jsem přijít na to, proč se cítím tak smutný a vyčerpaný. Nechtěl jsem takový zůstat. Bál jsem se, že mi srdce žalem pukne. Když kázala sestra Adelle a mluvila o bázni, dotklo se mě to, ale ještě to nebylo ono. Pak mluvil krátce pastor Festus. Řekl: My stále od Pána něco chceme. Ale on nám říká: „Make my day.” Udělej něco pro to, abych se cítil dobře já. V tu chvíli jsem začal tiše plakat, protože to byl Boží hlas do mého srdce, který promluvil skrze pastora a já v ten moment věděl, že to je odpověď, pro kterou jsem z Německa přijel.

Sláva buď našemu Pánu Ježíši Kristu!

Od té doby jsem Bohu blíž. Už to nejsem já, který pořád něco chce, ale je to on, kdo si užívá chválu proudící ze srdce jeho stvoření.

Jan

Majestát 2022

Jak se pastor modlil za uvolnění krku, sáhla jsem si na levou stranu, kde byly obratle zablokované a pohyb doleva omezený. A ono to najednou šlo! Nedávno jsem byla na preventivní prohlídce u praktika. Nic na mně neshledal, jen ten krk se nechtěl pořádně otáčet, tak mi dal doporučení na rehabilitaci. Už ji nebudu potřebovat! Sláva Pánu!

A druhá věc – chronická rýma. Sedí někde v dutinách, občas se spustí víc, občas míň, nos pořád ucpaný. V sobotu jsem si na Majestát musela vzít kapky do nosu, abych se pod respirátorem neudusila. Pastor se za mě modlil a v neděli už to šlo bez kapek a kapesníků. Pane, ty jsi Bůh zázraků!

Dana

Majestát 2021

Když v neděli Duch svatý vykládal skrze pastora slovo, které dostala Dita během modlitby v jazycích, v momentě, kdy pastor řekl: „Uvidíš ho taky, uvidíš slávu, podívej se…”, se mi ukázal Kristus, který stál přímo nad pastorem a Ditou. Měl otevřenou náruč, nádherné bílé roucho a všude kolem byla Boží sláva, která naplnila celý sál. Vypadala jako vata. Jen jsem stála a zírala. Vzápětí mi ukázal tři věci.

Viděla jsem cestu a on mi řekl, že jen on je jediná cesta do nebe, ale že mnozí z přítomných ho za jedinou cestu nemají a vybírají si cestu tohoto světa, která vede do pekel. Cítila jsem jeho smutek.

Potom mi řekl, že v něm je vše, co potřebujeme. Viděla jsem stůl, na kterém bylo položené uzdravení, vysvobození, potěšení a další věci, vše v podobě bílých koulí s tím, že vše, co potřebujeme, už je dávno připravené, stačí jen přijít k němu blíž a vzít si to.

Nakonec jsem viděla nádhernou zlatou pokladnici, vedle ní leželo královské jablko a žezlo. Nevím, co přesně to znamená, jen vím, že on to dal v duchu Církvi Oáza. Modlím se za výklad toho všeho.

Marie

Majestát 2022

Jelikož nás Bůh obdarovává pořád, moc jsem se před Majestátem v zákulisí za pódiem modlila, aby mi Bůh něco řekl, protože toužím po stabilitě v duchovním životě, rodině i zaměstnání. Abych nic z toho, co jsem dostala, neztratila svojí vinou. A také že chci růst ve všech oblastech, ale jak toho všeho dosáhnout? Odkud mám začít, jak mám pokračovat? Já pořád přemýšlím, jestli to, co dělám, stačí. Hned první den konference mluvil biskup Randy a hluboko do srdce mi pronikla tato odpověď na otázku položenou Bohu: „Postav se na pevnou skálu, kterou je Ježíš, a on tě pozvedne.“ A toto mi stačí, to je pro mě zjevení, které obsáhne vše.
Jarmila

Majestát 2021

Na Majestát jsem se připravovala v modlitbách a přišla jsem plná očekávání. Věděla jsem, že Pán naplní mé srdce. Od čtvrtka jsem vnímala spoustu lásky a naděje. Když jsme v pátek vešli do hotelu, už v předsálí byla úžasná atmosféra. V sále mě během chvilky zahalila Boží sláva. Tolik lásky, tak mocné Boží objetí, tolik doteků v srdci! Nikdy jsem nepocítila tolik lásky, kolik Bůh dokáže během chvilky do srdce vylít. Přijala jsem naději, radost, uspokojení. Boží přítomnost byla tak nádherná – během chválení, během kázání, zkrátka po celou tu dobu. Jsem Pánu vděčná, že jsem tam mohla být po celý čas s celou rodinou a že máme podíl na Božím díle spolu s ostatními. Ten vzácný čas nebyl určen jen nám, ale i těm, kteří byli během konference spaseni, když odevzdali své srdce Pánu. Jestliže Bůh miluje takovou upřímnou, čistou a opravdovou láskou mne, i já musím stejnou láskou milovat jeho i ostatní.

Věra

Majestát 2022

letošní Řečníci

Festus Nsoha (CZE)

Festus Nsoha (CZE)

Starší pastor Církve Oáza

Zakladatel a apoštol Holy Ghost End Time Ministries Int. a starší pastor Církve Oáza v České republice. Pastor Festus od Boha dostal mezinárodní službu, která zasahuje lidi téměř po celém světě skrze službu v církvích, na mezinárodních konferencích a prostřednictvím televizního vysílání. Jeho apoštolská služba se vyznačuje vizemi, zjeveními a vhledem do tajemství Ježíše Krista.

V září roku 1991 ho Pán povolal, aby opustil rodnou Nigérii a odjel kázat evangelium do tehdejšího Československa. Pastor Festus slouží v České republice od roku 1993, kde trvale žije s celou svou rodinou. Letos služba Holy Ghost End Time Ministries Int. oslavila 30. leté výročí. 

Tim Vince (UK)

Tim Vince (UK)

Učitel Bible

Tim Vince neúnavně podporuje křesťanské školství, je to skvělý učitel Bible a každy student Božího slova si jeho vyučování velmi rychle oblíbí.

Dariusz & Anna Suszek (PL)

Dariusz & Anna Suszek (PL)

Pastor

Dariusz a jeho žena Anna vedou církev ve Svídnici.

Seznamte se s nimi prostřednictvím videorozhovoru:

Dariusz Pietruszkiewicz (PL)

Dariusz Pietruszkiewicz (PL)

Pastor

Pastor Dariusz vede církev v polském městě Kladsko.

Seznamte se s ním prostřednictvím videorozhovoru:

Gospel Singers

Gospel Singers

Chválicí tým Církve Oáza

Vtáhne vás do Boží přítomnosti svým bezprostředním a upřímným způsobem. Bůh potvrzuje jejich službu uvolněním moci a manifestací své přítomnosti.

Chcete vidět, jaká je atmosféra konference?

Podívejte se na videa z minulého ročníku.