Seminář pro ženy

Sobota 20. 8. 2022 od 11:00 do 15:00

Zveme vás na Seminář pro ženy

s Manuelou Izunwa

Znamenitá žena – ta je k pohledání, mnohem vzácnější je nad perly!

Přísloví 31:10

Kdy:

Sobota 20. srpna od 11:00. Předpokládaný konec je v 15:00.
V průběhu semináře plánujeme coffee break s občerstvením a sdílením.

Kde:

Hlavní sál Církve Oáza, Nám. Padlých 110, Praha 6 – Nebušice

Pro koho:

Pro všechny ženy 18+

Jak se k nám dostanete:

Pro pražské: metrem A na stanici Bořislavka, kde přestoupíte na autobusovou linku 161 nebo 312. Autobusem pojedete na zástávku K Noskovně nebo Nebušice. Cesta trvá kolem 8 minut.

Pro Most, Louny a Teplice: připravujeme autobusovou dopravu. Informace upřesníme.

Osobní video pozvánka Manuely

Manuela Izunwa (Nigérie)

Gateway International Church

Kdo je Manuela?

Manuela Izunwa je učitelkou, kazatelkou a poradkyní. Je to úžasná osobnost. Má bakalářský titul z práv a magisterský titul z veřejné správy. V letech 2009 až 2011 působila ve svém domovském státě (River State, NGA) jako komisařka pro ženské otázky. V současnosti je členkou správní rady Národní agentury pro kontrolu AIDS (NACA).

Manuela je členkou pastoračního týmu církve Gateway International Church se sídlem v Port Harcourtu v Nigérii. S manželem, pastorem Georgem Izunwou, mají tři nádherné děti (Michelle, Mirabel a Mickela).

Je zakladatelkou organizací GOLD (Girls’ Organisation for Leadership and Development) a Deborah’s Cradle, na víře postavené nevládní organizace, jejímž cílem je vést a vychovávat lidi na různých vedoucích pozicích k excelentní a vynikající službě. Manuela je autorkou několika knižních titulů (Don’t Die in Your Nest, Stretch, Overcoming Self-doubt atd.). Když je vám zle a věci se nedaří, bude to Manuela, které se vyplatí zavolat. Dokáže skvěle povzbudit člověka k tomu, aby viděl své možnosti a užíval si života.

Občerstvení zajištěno

Ukázka Manuelina mocného slova