Konference Majestát

Zveme vás na konferenci majestát 2022

Blízké setkání s živým Bohem

O konferenci

Konference Majestát je křesťanská konference určená jak pro křesťany, tak i širokou veřejnost, která hledá odpovědi na otázky:

Co se děje se světem?

Má můj život smysl?

Co je po smrti?

Proč existuje zlo?

Jak mohu změnit svůj život?

Existují zázraky?

Pokud jste si někdy položili alespoň jednu z těchto otázek a zajímá vás odpověď, přijďte na konferenci Majestát s podtitulem Blízké setkání s živým Bohem. Letošní seznam řečníků je opravdu pestrý a chválami nás provede Oáza Worship Band a Ify.

Očekáváme, že Bůh bude znovu potvrzovat své slovo znameními (Marek 16:20) a opět vztahovat svou ruku k uzdravování (Skutky apoštolů 4:30).

Vstup je volný, stačí se registrovat online ZDE.

Konference bude streamovaná i online na našem Youtube kanále.

Budeme se na vás těšit.

Pátek 18:00

Sobota 11:00 a 18:00

Neděle 13:00

Registrujte se ONLINE do 15. 9. 2022

vstup zdarma

DĚTi 3 – 10 LET

• po dobu konference bude v seminárních místnostech probíhat dětská služba
  • při registraci dítěte uveďte, zda dítě bude v dětské službě

Organizační tým dětské služby brzy uveřejní potřebné informace.

Vstup možný od 17:30 (s dětmi od 17:45 – otevírá se salónek pro děti).

Vstup se uzavírá půl hodiny po začátku konference (pátek v 18:30, sobota 11:30 a 18:30, v neděli ve 13:30). Prosíme, přijďte včas.

Další potřebné informace zveřejníme před začátkem konference na této stránce.

Hotel DAP, Vítězné nám. 6 – vstup na konferenci z ulice BUZULUCKÁ

Cesta metrem: jeďte linkou A na stanici Dejvická

Cesta tramvají: jeďte linkou 26, 18, 8, 1, 25 nebo 2 na zastávku Vítězné náměstí

Cesta autem: prosíme, neparkujte před hotelem na Vítězném nám. Najdete-li místo v postranních ulicích, nezapomeňte, že na Praze 6 jsou parkovací zóny. Uhraďte parkovné online nebo prostřednictvím parkovacích hodin na ulici.

letošní Řečníci

Festus Nsoha (CZE)

Starší pastor Církve Oáza

Zakladatel a apoštol Holy Ghost End Time Ministries Int. a starší pastor Církve Oáza v České republice. Pastor Festus od Boha dostal mezinárodní službu, která zasahuje lidi téměř po celém světě skrze službu v církvích, na mezinárodních konferencích a prostřednictvím televizního vysílání. Jeho apoštolská služba se vyznačuje vizemi, zjeveními a vhledem do tajemství Ježíše Krista.

V září roku 1991 ho Pán povolal, aby opustil rodnou Nigérii a odjel kázat evangelium do tehdejšího Československa. Pastor Festus slouží v České republice od roku 1993, kde trvale žije s celou svou rodinou.

Audain & Adelle Brown (USA)

Pastoři ve Virgin Islands Christian Ministries

Adelle Brown s manželem Audainem jsou pastoři ve Virgin Islands Christian Ministries na ostrově St. Thomas na Panenských ostrovech. Adelle káže nekompromisní slovo v moci Ducha svatého. Je absolventkou Rhema Bible Training Center a autorkou tří knih. Nenechte si ujít jejich službu!

Joel & Nicola Baker (MNE)

Misionáři

Joel a Nikola Bakerovi jsou zapálení misionáři, kteří aktuálně slouží v Černé Hoře.

S Joelem se můžete blíže seznámit prostřednictvím interview.

Dariusz & Anna Suszek (PL)

Pastor

Dariusz a jeho žena Anna vedou církev ve Svídnici.

Seznamte se s nimi prostřednictvím videorozhovoru:

Oáza Worship Band

Chválicí tým Církve Oáza

Vtáhne vás do Boží přítomnosti svým bezprostředním a upřímným způsobem. Bůh potvrzuje jejich službu uvolněním moci a manifestací své přítomnosti.

16. - 18. 9. 2022 Praha

Chcete vidět, jaká je atmosféra konference?

Podívejte se na videa z minulého ročníku.